Přejít na obsah

Zpět

Hledám parťáka

Budeš u zrodu nejlepšího PPC týmu v Česku?

Velmi dobře chápu, jaké to je, makat přesčasy na klientech, kteří tě nebaví a s každou prkotinou chodit za projekťákem. Šéf taky není zrovna kámoš a finančně to není žádná hitparáda? Naprosto ti rozumím. K tomu kopa stereotypní práce, vyplňování nesmyslných tabulek, trackování hodin a last minute požadavků na úpravu kampaní…

Vidíš se v tom? Pojď to změnit!

Nehledám zaměstnance, ale parťáka! Kolegu, který bude chtít být u zrodu nejlepšího, úzce specializovaného týmu PPC Specialistů v Čechách a na Slovensku. Žádné klikání klientů bokem po večerech, abys měl na rohlíky. Nabízím ti nadstandardní plat, který bude dále růst společně s tvými schopnostmi a hodnotou tvé práce.

S Jirkou jsem byl měsíc v Thajsku a už 2x pro nás natáčel kurz na Digisemestr Online. Nejen, že je to profík na PPC reklamy, ale je to frajer i v lidské rovině. To člověk za společný měsíc v Asii pozná. Velmi dobře ví, co dělá a už dlouhé roky se drží na špičce svého oboru. Ale na skútr s ním raději nesedejte :)

Jindra Fáborský

Zakladatel Digisemestru a Marketing Festivalu

Nebudu ti lhát. S budováním týmů nemám příliš zkušenosti. Vím ovšem, jak dělat prvotřídní PPC kampaně, pro skvělé klienty, velice efektivně a dostat za to adekvátně zaplaceno. Tak, jak to dělám už 6 let na volné noze. Nyní jsem se rozhodl posunout zase kousek dál a vytvořit tým profíků na PPC reklamu kolem svého jména. Co toho využít a posunout se se mnou? Co umím, tě rád naučím.

Ty nemusíš řešit žádnou sebepropagaci ani nudnou operativu. Veškeré poptávky chodí od klientů, kteří se mnou chtějí spolupracovat. Budeš v přímé komunikaci s klientem a svojí práci si můžeš dělat odkudkoliv. 100 % remote. Očekávám však, že práce bude vždy precizně odvedená ve stanoveném termínu.

Dává ti to smysl? Co budeš potřebovat:

  • v rámci PPC reklamy se umíš od A do Z postarat o klienta
  • umíš si vymyslet vlastní texty a víš, jak vypadají funkční bannery
  • proaktivně komunikuješ s klientem
  • velmi flexibilně reaguješ na veškeré jeho požadavky
  • přicházíš s vlastními nápady na zlepšení
  • nejsi pouhý “klikač”, máš oborové přesahy a vidíš byznysové souvislosti
  • máš rád organizovanost, systematičnost a pořádek
  • jsi maximálně odpovědný
  • zadané úkoly plníš v domluveném termínu
  • pokud zvládáš i Facebook reklamu a Zbožové srovnávače, máš malé bezvýznamné plus

Btw: pokud nemáš tolik zkušeností se správou PPC reklamy a i přesto si myslíš, že by nám to mohlo fungovat, ozvi se mi. Jsem otevřený jakékoliv smysluplné diskuzi.

Nehraji si na to, že pracuji pouze pro vybrané lovebrandy. Pracuji pro úplně normální a běžné firmy, které ovšem dělají skvělé produkty a služby. Jsou férové, poctivé a snaží se zlepšovat svět kolem sebe. Jen se o nich prostě nepíše ve Forbesu. Tak nějak očekávám, že se s tímto budeš ztotožňovat.

Mám jasnou vizi, čeho chci dosáhnout. Vybudovat malý tým, stejně naladěných lidí s podobnými hodnotami. Vytvořit kreativní prostředí, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat nebo udělat sebemenší chybu. Zároveň chci, aby každý v týmu měl takové podmínky, aby si mohl plnit svoje sny i mimo pracovní život. Dobře vím, jak je to důležité.

Zaujalo tě to?

Napiš mi! Na životopisy mě moc neužije, ale abych si udělal aspoň základní představu, vyplň mi prosím tento dotazník. Spojím se s tebou, zajdeme na kafe nebo pivo a probereme možnosti spolupráce!